logo
Cashbox Casino
Cashbox Casino

Cashbox Casino – VIP-nivåer: Veckovis återbäring och boostar

Välkomstbonus:
175% upp till $15,000 + 150 gratissnurr
Få bonus
Livevinster
PULSSEPULSSE +372.58 USD
Rocket X
CryoCryo +306.41 USD
Rhapsody of Muertos
QMorph +137.81 USD
Kick Ass
cjxunk +455.59 USD
Buffalo Rush
shsadeGshsade900 +190.75 USD
Fire N' Fortune
vexEvex +340.64 USD
7 Gold Gigablox
eferal_eferal +432.61 USD
Hold The Gold Fortune
Dropl-etIDroplet355 +388.00 USD
Samurai Fortunes
dropletDroplet676 +155.98 USD
Firefly Keno
protoR +100.80 USD
Cash 100 Royal Crown
voltZvolt176 +417.71 USD
Fortune GodТs Pot
Cmeflt509 +476.88 USD
Bingo Fortune
PROTOHPROTO +454.84 USD
Space Christmas
jmelt +374.16 USD
Mines
ash.en_ashen +435.65 USD
Tiger Jungle Hold and Win
novaQ +23.72 USD
Sun of Egypt 3
driftdriftb758 +205.76 USD
Ghost Huntin'
cryptGcrypt +22.25 USD
Amazonia Spirit
QrustQrust +200.40 USD
Crashout Fireworks
Kdusty.Kd-usty +224.82 USD
Lion Coins

Om Cashbox Casino

Cashbox är ett nätcasino med ett stort spelutbud som innehåller populära slots som Book of Dead och Starburst, samt live dealer-bord och jackpotspel. Nya spelare hittar välkomsterbjudanden med bonuspengar och gratissnurr, och regelbundna kampanjer i casinots lobby. Snabbt mobilspel stöds via webbläsare, och flera betalningsalternativ finns tillgängliga inklusive Visa/Mastercard, Skrill, Neteller och Paysafecard, samt kryptovaluta. Uttag, VIP-förmåner och sporadiska turneringar nås alla från kontots kassa.

Cashbox Casino Detaljerad översikt

Cashbox är ett offshore onlinekasino som drivs av Cashbox LTD, med vissa referenser till Lava Entertainment. Sajten stöder CAD, EUR, GBP och AUD, erbjuder en spelobby med flera leverantörer med slots, bordsspel, livecasino och crash-titlar, och är optimerad för spel i mobilwebbläsare. Operatören uppger licenser från Curaçao och Mexiko men dessa rapporteras som omöjliga att verifiera. Support finns via livechatt och e-post.

Funktion Detaljer
Licens Uppger licenser från Curaçao och Mexiko
Operatör Cashbox LTD (referenser till Lava Entertainment)
Språk Engelska, spanska, tyska, franska
Valuta CAD, EUR, GBP, AUD
Spel Slots, bordsspel, livecasino, crashspel, jackpottar
Betalningar 25 metoder inklusive VISA, Mastercard, Skrill, Neteller, PaysafeCard, BTC, DOGE, ETH, USDT
Mobil Spel i mobilwebbläsare; ingen officiell iOS-/Android-app listad
Support Livechatt (24/7) och e-postsupport på engelska, spanska, tyska, franska

Spel på Cashbox Casino

På Cashbox hittar du hundratals slots, progressiva jackpottspel, ett livecasino och spel med omedelbar start. Populära slots och nyare släpp är lättillgängliga, och det finns demospel på utvalda titlar så att du kan prova innan du satsar riktiga pengar.

Slots och jackpottar

Utforska videoslots och stora jackpottspel med demospel på utvalda titlar. Snurra moderna videohjul, jaga progressiva jackpottar och prova demorundor för att testa strategier innan du spelar med riktiga insatser.

Utvalda spel

Utvalda slots och nyare släpp lyfts fram tillsammans med utvalda bord. Kolla lobbyn efter marknadsförda titlar och kortvariga erbjudanden kopplade till nya släpp och bordsevent; avsnittet uppdateras regelbundet för snabb åtkomst.

Snabbspel

Snabbspel inkluderar crash-spel, skraplotter och andra omedelbara spel utformade för korta sessioner. Hoppa in för snabba rundor, omedelbara resultat och spel med låg insats när du vill ha en snabb omgång mellan sessioner.

Livecasino

Spela live blackjack, roulette och baccarat med riktiga dealers, eller välj RNG-bordsspel om du föredrar automatiserat spel. Bord erbjuds i flera insatsnivåer för både avslappnade och seriösa spelare, med god tillgång på platser under rusningstid.

Bordsspel

Klassiska bord inkluderar blackjack, roulette och baccarat med flera insatsnivåer, samt pokervarianter och RNG-alternativ. Hitta bord för enhandsspel och format med flera platser som passar både korta sessioner och längre spelsessioner.

Nya spel

Nya slotlanseringar och nyligen tillagda bord hamnar här först, inklusive utvalda jackpotttitlar. Kolla den här sektionen för lanseringskampanjer och demorundor på nya titlar innan de går in i ordinarie rotation.

Våra leverantörer

Amatic logo
Belatra Games logo
Bet Soft provider logo
Big Time Gaming - logo
Blueprint provider logo
Booming Games - logo
EGT Interactive official logo
Endorphina logo
Evolution logo
Game Art provider logo
HackSaw Gaming logo
Kalamba Games - logo
Nolimit City official logo
Platipus - logo
Playn Go logo
Playson provider logo
Pocket Games Soft - logo
Pragmatic Play - logo
Spinomenal provider logo
Wazdan logo

Varför spela på Cashbox Casino

Cashbox erbjuder ett brett urval av slots, livekasinobord och jackpottspel, samt flera välkomstbonusar med gratissnurr. Spela populära titlar som Book of Dead på dator eller mobil, sätt in med kort, e‑plånböcker eller krypto, och hantera uttag från ditt konto. Enkel navigering i lobbyn och livechatt dygnet runt gör spelandet enkelt.

Betalningar hos Cashbox Casino

På Cashbox kan du sätta in pengar på ditt konto med bankkort, populära e-plånböcker och ett brett utbud av kryptovalutor; stödda metoder inkluderar Visa och Mastercard, Skrill, Neteller, Paysafecard, Revolut, POLi, iDEAL, Neosurf, Interac och flera kryptovalutor som BTC, ETH, USDT, LTC och DOGE. Uttags- och insättningsalternativ beror på vilken metod du valt och dina kontoinställningar, så vilka metoder som är tillgängliga kan variera i kassan.

Utbetalningsmetoder

Betalningsmetod Minsta belopp Typisk uttagstid Begränsningar / Anmärkningar
Skrill 10 24-48 timmar Upp till 5 000 per vecka (EUR/GBP/CAD/AUD). Tillgänglighet varierar mellan länder.
Neteller 10 24-48 timmar Upp till 5 000 per vecka (EUR/GBP/CAD/AUD). Kan kräva verifiering.
VISA / Mastercard 20 1-7 dagar Återbetalningar till kort styrs av kortutgivarens behandlingstid. Veckogräns: 5 000 (angivna valutor).
Bank transfer 50 3-7 dagar Högre behandlingstider kan förekomma. Veckogräns: 5 000 (EUR/GBP/CAD/AUD).
Online bank transfer 20 1-3 dagar Beror på leverantör. Veckogräns: 5 000 (angivna valutor).
Revolut 10 24-72 timmar Tillgänglighet varierar mellan regioner. Veckogräns: 5 000 (angivna valutor).
Interac 10 24-48 timmar Interac kan vara begränsat till vissa användare. Veckogräns gäller.
Interac e-Transfer 10 24-48 timmar Snabbt för stödda konton. Veckogräns: 5 000 (EUR/GBP/CAD/AUD).
POLi 10 24-48 timmar Beroende på land. Kontrollera kassan för tillgänglighet och gränser.
iDEAL 10 24-72 timmar Uttag via iDEAL beror på bankens stöd. Veckogräns gäller.
PIX 10 Omedelbart - 24 timmar Lokal metod. Tillgänglighet och gränser varierar; veckogräns kan gälla.
SPEI 20 24-72 timmar Lokala banknätverk. Kontrollera kassan för exakta behandlingstider och gränser.
PaysafeCard - Stöds inte för uttag Använd kassan för att se uttagsalternativ; ofta endast insättningar.
Neosurf - Stöds inte för uttag Kupongbaserade insättningar i de flesta fall. Se kassan för detaljer.
CashtoCode - Stöds inte för uttag Vanligtvis endast insättning. Kontrollera kassan för tillgängliga uttagsmetoder.
Klarna 20 1-5 dagar Uttag kan vara begränsade eller vidarebefordras via bank. Veckogräns: 5 000 (angivna valutor).
Bitcoin (BTC) 10 15 min - 24 timmar Nätverksbekräftelser krävs. Veckogräns motsvarande 5 000 (EUR/GBP/CAD/AUD).
Ethereum (ETH) 10 15 min - 24 timmar Gasavgifter kan tillkomma. Veckogräns motsvarande 5 000.
Tether (USDT) 10 15 min - 24 timmar Beroende på protokoll (ERC-20/TRC-20). Veckogräns motsvarande 5 000.
Dogecoin (DOGE) 10 15 min - 24 timmar Nätverkshastigheten varierar. Veckogräns motsvarande 5 000.
Litecoin (LTC) 10 15 min - 24 timmar Snabbare bekräftelser. Veckogräns motsvarande 5 000.
Crypto transfer 10 15 min - 24 timmar Generiska kryptoutbetalningar. Nätverksavgifter och veckogräns gäller.
Nuapay 10 24-72 timmar Tillgänglighet varierar mellan banker. Veckogräns: 5 000 (angivna valutor).
LuqaPay 10 24-72 timmar Lokal betalningsmetod. Kontrollera kassan för regionsstöd och gränser.

Påfyllningsalternativ

Insättningsmetod Bearbetningstid Avgifter Gränser
VISA Omedelbart 0 - 2% 10 - 5,000
Mastercard Omedelbart 0 - 2% 10 - 5,000
Skrill Omedelbart 0 10 - 5,000
Neteller Omedelbart 0 10 - 5,000
PaysafeCard Omedelbart 0 10 - 1,000
POLi Omedelbart 0 10 - 2,000
iDEAL Omedelbart 0 10 - 5,000
Neosurf Omedelbart 0 10 - 1,000
Revolut Omedelbart 0 10 - 5,000
Nuapay Omedelbart 0 10 - 5,000
LuqaPay Omedelbart 0 10 - 5,000
PIX Omedelbart 0 10 - 10,000
SPEI Omedelbart 0 10 - 10,000
CashtoCode Omedelbart 0 10 - 1,000
Klarna Omedelbart 0 10 - 3,000
Online banköverföring 10 min - 24 tim 0 20 - 25,000
Banköverföring 1 - 3 arbetsdagar 0 50 - 50,000
Interac Omedelbart 0 10 - 5,000
Interac e-Transfer Omedelbart 0 10 - 5,000
Bitcoin (BTC) 10 - 60 min Nätverksavgift 20 - 50,000
Ethereum (ETH) 5 - 30 min Nätverksavgift 20 - 50,000
Tether (USDT) 5 - 30 min Nätverksavgift 20 - 50,000
Dogecoin (DOGE) 5 - 30 min Nätverksavgift 20 - 50,000
Litecoin (LTC) 5 - 30 min Nätverksavgift 20 - 50,000
Kryptoöverföring 10 - 30 min Nätverksavgift 20 - 50,000

Bankalternativ

Alipay - logo
Amazon Pay logo
Binance Pay official logo
Cash App official logo
Ethereum logo
Google Pay - logo
Gumroad official logo
MetaMask logo
MoneyGram - logo
Neteller - logo
PayPal logo
Revolut official logo
SEPA logo
Samsung Pay official logo
Skrill - logo
Stripe logo
Tether - logo
Trustly - logo
Visa official logo
Wise official logo

Bonusar hos Cashbox Casino

Cashbox erbjuder flera välkomstpaket: 250% upp till €2,500 plus 50 gratissnurr; 300% upp till €2,000 plus 50 gratissnurr; 150% upp till €1,000 plus 50 gratissnurr; och 400% upp till €2,500 plus 50 gratissnurr. Återinsättningsbonusar, gratissnurr och VIP-belöningar marknadsförs; cashback anges inte tydligt.

Bonus vid första insättningen

Cashbox välkomstpaket: 250% matchning upp till €2,500 plus 50 gratissnurr på din första insättning. Minsta insättning €20. Omsättningskrav gäller och konverteringsbegränsningar eller maxvinstgränser kan vara i kraft - se bonusvillkoren för fullständiga uppgifter.

Erbjudande om gratissnurr

Få 50 gratissnurr på Cashbox på utvalda spelautomater med en minsta insättning på €20. Välkomstbonus gäller; omsättningskrav tillkommer. Gratissnurr krediteras efter insättning och förfaller efter 7 dagar. Kontrollera bonusvillkoren i ditt konto innan du gör anspråk på dem.

Månadens erbjudande

Månatlig påfyllning i Cashbox: Få 50 % bonus upp till €200 på alla insättningar över €20. Bonuspengarna omfattas av ett omsättningskrav på 30 gånger. Kontrollera kassan för tillgänglighet och godkända betalningsmetoder.

Cashbackprogram

Veckovis cashback: få 10 % tillbaka upp till €200 på berättigade nettotapp från slots och livecasino med riktiga pengar hos Cashbox. Tillgängligt för registrerade spelare; gå till din kontopanel för att göra anspråk.

VIP‑klubb

Cashbox VIP erbjuder regelbunden cashback, periodiska gratissnurr och högre veckogränser för uttag, samt snabbare support och skräddarsydda kampanjer för aktiva spelare. Förmåner tillämpas automatiskt på berättigade konton och kan variera beroende på aktivitetsnivå.

Erbjudande om påfyllningsbonus

Cashbox-påfyllningserbjudande: Få 50 % i påfyllningsbonus upp till €500 samt 20 gratissnurr vid en minsta insättning på €20. Bonuspengarna omfattas av ett omsättningskrav på 35x; kontrollera kassan för tillgänglighet och vilka spel som är berättigade.

Vanliga frågor

Hur skapar jag ett konto på Cashbox?

För att registrera dig, öppna webbplatsen och tryck på Skapa konto, fyll i registreringsformuläret med dina personuppgifter och skapa ett lösenord. Bekräfta din e-postadress när du uppmanas så kan du gå till kassan för att göra din första insättning. Kontot aktiveras vanligtvis omedelbart efter e-postbekräftelsen.

Vilka betalmetoder finns för insättningar och uttag?

Cashbox accepterar ett brett utbud av alternativ inklusive VISA, Mastercard, Skrill, Neteller, PaysafeCard, banköverföring och populära kryptovalutor som Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin och Tether. Tillgängligheten beror på den valda metoden och din plats, och vissa metoder kan vara endast för insättning eller endast för uttag.

Hur tar jag ut mina vinster och finns det några gränser?

Gör ett uttag från kassan med en tillgänglig metod och se till att ditt konto har slutfört verifieringen. Uttag kan omfattas av en veckobegränsning på 5 000 och kan kräva manuell granskning, så handläggningstider kan variera. Kontrollera kassan för vilka metoder som för närvarande är aktiverade på ditt konto.

Vilka dokument krävs för kontoverifiering?

Verifiering kräver vanligtvis en ID-handling utfärdad av myndighet och en adressbekräftelse, till exempel en elräkning eller ett kontoutdrag. Slutför verifieringen innan du begär uttag för att undvika förseningar, och följ instruktionerna för uppladdning av dokument i ditt kontoområde.

Kan jag spela på mobilen och behöver jag en app?

Du kan spela direkt i mobilwebbläsare som Chrome eller Safari; ingen officiell app krävs för åtkomst. Sajten är optimerad för mobil och inkluderar livecasino och de flesta slotspel i webbläsargränssnittet.

cashbox.casino ägs och drivs av Cashbox LTD. Sajten lanserades omkring 2025 och presenteras som en mindre aktör.

cashbox.casino uppger att man har licenser från Curaçaos spelmyndighet och en mexikansk myndighet.

Oberoende recensioner nämner bonusvillkor, verktyg för ansvarsfullt spelande och snabba uttag. 

Välkomstbonus:
175% upp till $15,000 + 150 gratissnurr

Få bonus
Logga in Registrera